«Мінськ» – «Торпедо-БілАЗ»: фаворита в цьому поєдинку немає

В матчі 7-го туру чемпіонату Білорусі столичний «Мінськ» прийматиме в гості «Торпедо-БілАЗ». Різниця між командами в таблиці всього 2 очки, і останні очні зустрічі говорять про рівність команд, тому фаворита у грі немає, повідомляє Рейтинг Букмекерів.

«Мінськ» після 6-и матчів посідає 8-у сходинку, начебто низько, але відстань до 2-го місця всього 3 очки. «Мінськ» непогано забиває в чемпіонаті, за ці 6 турів забили 9 голів, а це 1,5 гола з0а гру в середньому. Але пропускає команда також багато – 10 пропущених. І це робить «Мінськ» одною з кращих команд, в матчах якої забивається найбільше голів – 3,2 гола в середньому, більше тільки в матчах «Слуцька» – 3,3. Про «гонку» бомбардирів поки ще рано говорити, але в команді є два гравці які відзначились по 2 рази – Роман Грибовський і Володимир Кващинський.

«Торпедо» показало дуже непоганий результат в стартовий відрізок чемпіонату, і зараз по праву посідає 3-ю сходинку з 11-а очками. Однак в команди є великі проблеми з реалізацією, команда за 6 турів забила всього 4 голи, менше них забили лише 3 команди, навіть «Білшина», яка замикає турнірну таблицю забила на гол більше. Але є також і «плюси» – в команди один з кращих захистів у чемпіонаті, всього 2 пропущені, стільки ж у «Руха», менше не пропускав ніхто.

Команди показують відносно схожі результати, у обох колективів по 3 перемоги, тільки от голи забивають по різному. В останніх 5-и очних зустрічах цих команд панує рівність – по 1-й перемозі кожної команди і 3 нічиї. Але «Мінськ» не так часто виграє в очних зустрічах у «Торпедо-БілАЗ», остання перемога була в минулому році, а до цього «Мінськ» останній раз перемагав «Торпедо» в 2013-у, а це 14 поєдинків. Зараз команди практично рівні, але господарі показують більші «качелі» тричі перемігши і тричі програвши, гості ж програли поки тільки раз. Фаворита в цьому поєдинку нема, але гості мають кращу статистику в очних зустрічах, і грають краще в захисті, тому оберу варіант з нульовою форою на «Торпедо».