«Чёрное море» — триумфатор чемпионата Украины «45+»!

У команды «55+» — бронза первой лиги чемпионата Украины.

Протягом трьох днів, 15-17 березня, у Житомирі та Бердичеві 26 ветеранських команд виборювали звання Чемпіона України у двох вікових категоріях – 45+ та 55+.

Окрім зміни традиційних вікових категорій (наймолодші ветерани 35+ не зібрали необхідної кількості команд) змін зазнала й схема розіграшу Чемпіонату серед команд 45+. Так по завершенні групового етапу команди 45+ виходили до плей-офф із “золотими очками”.

У віковій категорії 45+, де Житомирщину представляли одразу дві команди – черняхівський “Граніт” та Новоград-Волинський “Ветеран-Авангард”, за нагороди боролися “Чорне море” (м. Одеса), “STAVNI KYIV” (м. Южноукраїнськ), “Локомотив” (м. Лиман) і “Фортуна” (м. Кам’янець-Подільський). Саме ці команди і зійшлися 17 березня у вирішальних матчах. І якщо зірковий склад “STAVNI KYIV” без особливих проблем здолав “Локомотив”, то “Фортуна” дала справжній бій “Чорному Морю” – нічия 2:2. Мирова влаштувала і одеситів, які здобули звання Чемпіона, і “Фортуну”, яка завдяки цьому виборола бронзові нагороди турніру, срібло у “STAVNI KYIV”.

Цьогорічна схема розіграшу у віковій категорії 55+ розводила переможців груп до плей-офф вищої ліги, команди, що посіли другі місця, отримували путівку до плей-офф першої ліги турніру. У вищій лізі не було рівних кам’янець-подільській “Фортеці”, гравці якої на стадії 1/4 здолали “Чорне море, у півфіналі перемогли “Союз”, а у вирішальному матчі турніру завдяки голам Вагнера і Торського святкували перемогу над “Соборкою-2018”. У фіналі першої ліги “Локомотив” нічого не зумів протиставити сумській “Ніколь-Технології”, яка у підсумку і виборола трофей у першій лізі, бронза у “Чорного Моря”.

Традиційно організатори визначили кращих гравців у кожній віковій категорії, а гравець “Фортеці” (55+) Микола Передерко був нагороджений пам’ятним призом з нагоди Дня народження.

45+
Кращий воротар – Залісний Віктор (“Фортуна” м. Кам’янець-Подільський)
Кращий гравець – Гірка Олександр (“Чорне море” м. Одеса)
MVP Чемпіонату – Москвін Євген (“STAVNI KYIV” м. Южноукраїнськ)

55+
Кращий воротар – Бодопрост Олександр (“Соборка-2018” Одеська обл.)
Кращий гравець – Вагнер Геннадій (“Фортеця” м. Кам’янець-Подільський)
MVP Чемпіонату – Петровський Василь (збірна Яворівського району)

По материалам futsalua.org

girka_45_zhitomir_best

2018_03_16_ch_more_45_team_win_920

Начать общение:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *